п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Апеляційний суд залишив без змін покарання для учасника угрупування терориста Безлєра

Олександр Слов'янець


Події , Право

Апеляційний суд залишив без змін покарання для учасника угрупування терориста Безлєра

views182

26.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Дніпровський апеляційний суд залишив без змін вирок Слов’янського міськрайонного суду  щодо терориста Віктора Михеда.  Він проведе за ґратами 11 років. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Михеда, який входив до угрупування Ігоря Безлєра в окупованій Горлівці, визнали винним в участі у терористичній організації та порушенні законів та звичаїв війни. Це був перший вирок в Україні винесений за знущання з полонених та заручників.  Суд першої інстанції ухвалив йому вирок 15 грудня 2021 року.

Віктор Михед знімав фейковий розстріл українців, організований його командиром Безлєром для психологічного тиску на керівництво України та військовослужбовців.  У вироку йшлося, що Михед діяв «з метою публічного залякування населення, дискредитації ЗС України, виконуючи вказівки так званих командирів підрозділу», брав участь в допитах українських військовополонених та цивільних заручників, здійснюючи відеофіксацію цих допитів».

Терорист під час розгляду справи у суді Слов’янська декілька разів намагався перевести розгляд справи у закритий режим, вимагав видалити ЗМІ із зали суду. Свою вину він так і не визнав та заявляв, що його все одно обміняють. Перед самим початком повномасштабного російського вторгнення, а саме 31 січня 2022 року, терорист подав апеляцію.  

Зараз Віктор Михед відбуває призначене покарання.  Кримінальна справа його командира Ігоря Безлєра розглядається у Слов’янському міськрайонному суді у закритому режимі.   

Нагадаємо, що відомо про колишнього міліціонера з Одеси, якого було засуджено до довічного ув’язнення за державну зраду.   

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі