четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Апеляційний суд Чехії затвердив вирок бойовику так званої «ЛНР»

Константинова Ольга


За кордоном , Війна , Суспільство , Право

Апеляційний суд Чехії затвердив вирок бойовику так званої «ЛНР»

views248

08.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

6 жовтня Апеляційний суд Чехії затвердив 20-річне ув'язнення Мартіна Кантора, який воював на боці терористів так званої «ЛНР» проти Збройних сил України на Донбасі.

Про це повідомляє чеське видання iRozhlas.

Суд визнав винним 33-річного чоловіка у терористичному нападі та в участі у терористичному угрупованні. Рішення винесено заочно через переховування Кантора від правосуддя. Наразі він знаходиться у міжнародному розшуку.

«Це надзвичайна справа, наш Сенат вперше займався такою справою. Ми сподіваємось, що таких злочинів не буде занадто багато, тому що покарання дуже суворі. Можливо, це рішення відштовхне подібних авантюристів від участі у подібних заходах», ‒ заявив голова апеляційної ради Іржі Лненічка.

За даними слідства, Мартін Кантор у липні 2015 року нелегально дістався на окуповану росіянами територію Донбасу з наміром активно брати участь у війні на боці терористів «ЛНР».

«Ситуація в Україні була достатньо задокументована чеськими ЗМІ на той час, коли він тікав звідти, і підсудний навряд чи міг повірити, що це легальний уряд і легальна збройна сила. Це дійсно межує з психічним захворюванням», ‒ сказав суддя.

Кантор підписав річний контракт на службу в «новороській армії» та пройшов навчання на снайпера. Брав активну участь у бойових діях проти українських військових.

«Підсудний Кантор повністю зізнається у злочині, надсилаючи своїм знайомим різноманітні електронні листи та фотографії, в яких він описує, що робить в Україні», ‒ сказав суддя.

Мартін Кантор пішов воювати на бік терористів, усвідомлюючи, що його діяльність суворо карається законом.

«Він сам заявив, що знає, що те, що він робить, є злочинним у Чехії. Він сам підрахував, що може отримати за це десять років ув’язнення. Він помилився, оцінивши тривалість свого покарання, але інше оцінив досить правильно», ‒ зауважив Лненічка.

 

 

Коментарi (4)

Alex (5 днів тому)

Ну що ж...коли вийде, може щось у голові і проясниться. Тим більше що Пуйла вже не буде, а московитські шавки будут наперегонки топити путінізм

Спрытко (2 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

Спрытко (2 тижні тому)

Коментарiй було видалено по причині : "російська пропаганда"

olegromanovski66@gmail.com (2 тижні тому)

Так повинно бути з усіма бандюками, які підтримують московію - країну-террорист №1 у світі.