середа, 22 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Антимонопольний комітет більше не зможе штрафувати тютюнових виробників

Економіка , Новини

Антимонопольний комітет більше не зможе штрафувати тютюнових виробників

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За рішенням окружного адміністративного суду Києва Антимонопольний комітет України не матиме права штрафувати тютюнових виробників та дистриб’ютора «Тедіс Україна». Таку інформацію надав журналіст Юрій Ніколов.

Він підкреслив, що таке рішення аргументоване рішенням суду про забезпечення позову підприємства «Тедіс» до Антимонопольного комітету.

«Це з’ясувалося тільки що на засіданні АМКУ, де Комітет вже готувався штрафувати змовників на вірогідно мільярдні суми», – повідомив Ніколов.

За його словами, АМКУ вирішив зробити перерву до 10 жовтня, щоб мати змогу ознайомитися з рішенням суду, яке поки що не опубліковано у реєстрі судових рішень.

Юристы "Тедиса" заблокировали в Окружном админсуде дело #АМКУ против картеля "Тедиса" и четырех крупнейших табачных…

Опубліковано Юрієм Николовим Четвер, 3 жовтня 2019 р.

Агія Загребельська, яка раніше займала посаду державного уповноваженого АМКУ, заявила, що Комітет не матиме можливості винести рішення щодо цієї справи декілька місяців або навіть років, поки суд не оголосить свій вердикт.

До цього Загребельська наголошувала, що АМКУ планує покарати найбільші компанії з вироблення тютюну, через монополізацію ринку компанією «Тедіс». Також Антимонопольний комітет хотів зобов’язати тютюнових виробників реалізовувати цигарки іншим дистриб‘юторам.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі