субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Андрій Білецький: Затриманих за напад на тітушок Киви треба перевести в Київ

Суспільство , Події , Право

Андрій Білецький: Затриманих за напад на тітушок Киви треба перевести в Київ

views115

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Захисники хлопців, яких звинувачують у нападі на автобус з тітушками Іллі Киви, будуть вимагати перевести справу до столиці. Таке рішення лідер «Національного Корпусу» Андрій Білецький повідомив під будівлею суду в Харкові.

Про це повідомляє Telegram-канал Нацкорпусу.

«Ми переведемо цю справу в Київ, і я переконаний, що за місяць апеляційних справ ми витягнемо хлопців з СІЗО, а потім розіб’ємо цю справу вщент», – заявив Білецький.

Підставою, на думку політика, є проросійська позиція харківських правоохоронців та чиновників. Це, в свою чергу, дозволяє засумніватись в об’єктивності суддів.

«Тут, схоже, радіють появі парамілітарних бойових загонів ватників в Україні. Таких же ватників, як були «оплотівці», які воювали за так звані «Л/ДНР». Це звичайна п’ята колона – ті, хто завжди б’ють найбільш підло в спину. Тут не бачать стрільби ватників, нападів на проукраїнських активістів, що відбуваються в Донецькій області, в Маріуполі. Вони бачать те, на що вони заточені – на справжніх українських патріотів, «радикалів». Якщо нам потрібно бути радикалами заради України, то значить так тому і бути», – підкреслив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі