п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Андрію Богдану можуть вручити підозру – джерело ГПУ

Новини , Події , Політика

Андрію Богдану можуть вручити підозру – джерело ГПУ

views84

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Управління спецрозслідування Генеральної прокуратури розглядає питання вручення підозри главі Офісу Президента Андрію Богдану.

Про це пишуть Українські новини, посилаючись на власне джерело в Генпрокуратурі.

«У понеділок (21 жовтня) в Управлінні спецрозслідування обговорювалося питання про наявність підстав для повідомлення про підозру Богдану», – такі дані надійшли від джерела цієї новини.

Андрія Богдана підозрюють у порушенні закону під час роботи в Кабміні Миколи Азарова.

Так, на думку слідства, чинний глава Офісу президента сприяв винесенню судами рішень про незаконне стягнення з України 3,1 млрд гривень за держгарантіями корпорації «Єдині енергетичні системи України» перед Міністерством оборони Росії. Це було зроблено для залучення до кримінальної відповідальності екс-глави «ЄЕСУ» і лідера партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Богдан власноруч готував юридичні матеріали Кабміну з цього процесу і допустив незаконне стягнення держкоштів, не повідомивши в прокуратуру про злочин.

Нагадаємо. На почату тижня віце-президент комітету Асоціації «Україна – ЄС», депутат Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель заявила про те, що Андрій Богдан – дуже неоднозначна та небезпечна фігура. Вона сказала, що Богдан хоч і професіонал, але «без морального компаса» і служив старому режиму. Такі «професіонали» не дають шансу побудувати нову Україну. Також депутат Європарламенту зазначила, що оточення Зеленського – одна з найсерйозніших проблем нинішньої влади в Україні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі