четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Американський винищувач F-22 Raptor продемонстрував маневри над Аляскою (відео)

Технології

Американський винищувач F-22 Raptor продемонстрував маневри над Аляскою (відео)

views189

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У відеоролику демонстраційна команда F-22 Raptor ПС США показує, як винищувач летить в небі над Аляскою.

Про це повідомляє Defense Express.

Відео, яке виявив The Aviationist, було знято на Об’єднаній базі Ельмендорф-Річардсон на Алясці. Винищувачем керував майор Джош «Кабо» Гандерсон (Josh «Cabo» Gunderson). На відео Raptor злітає в повітря і виконує характерні для команди маневри.

«Відразу ж після зльоту, F-22 різко набирає висоту, а потім виконує ряд маневрів на низьких висотах. На відео показаний вид не тільки зсередини кабіни, але і зовні. Сфокусувати камеру на одному з найбільш моторних бійців в світі – непросте завдання. В якийсь момент, Raptor залишає за собою диски Маха та інверсійні сліди, так як пілот включає форсажну камеру під час важкого маневру», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Пілоти винищувача МіГ-29 проходять бойову підготовку (фото)

Зазначається, що винищувач F-22 Raptor є доволі малопомітним і це дозволяє сховатися від радарів противника. Водночас він маневрений, тож досвідчений пілот може отримати вирішальну перевагу у повітряному бою.

Американський винищувач F-22 Raptor продемонстрував маневри над Аляскою (відео)

«Два турбореактивні двигуни F119 з форсажною камерою на Raptor виробляють тягу 70 000 фунтів. Управління вектором тяги і вдосконалена система управління «fly-by-wire» дозволяють пілотові безпрецедентно контролювати траєкторію польоту», – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі