п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Американські Boeing здійснюють обліт окупованого Росією Криму (мапа)

Події

Американські Boeing здійснюють обліт окупованого Росією Криму (мапа)

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Авіація США здійснює обліт окупованого Росією Кримського півострова.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.  

Зазначається, що обліт розпочався сьогодні опівдні літаками Boeing P8A Poseidon та Boeing RC-135W Rivet Joint повітряних сил США.

Маршрут польоту літаків повітряних сил США станом на 14:30 14 липня 2020 року

Американські Boeing здійснюють обліт окупованого Росією Криму (мапа)

(Скріншот з ресурсу PlaneRadar зроблений Twitter/360°Radar).

«Український мілітарний портал» повідомляє, що Boeing RC-135 — сімейство великих розвідувальних літаків, які використовуються ВПС США та Королівськими ВПС Великої Британії для збору, обробки та передавання розвідувальної інформації.

Boeing P-8A – це патрульний протичовновий літак, який використовується також для виявлення та знищення підводних човнів противника в районах патрулювання. Крім того, він здатен здійснювати розвідку та брати участь в протикорабельних та рятувальних операціях.

Цей літак був створений на базі цивільного пасажирського літака Boeing 737—800, а у серпні 2010 року Військово-морський флот США погодив його виробництво.

Вже у 2013 році P-8 Poseidon став на озброєння авіації флоту США, де замінив основний протичовновий літак ВМФ США P-3C, який стоїть на озброєнні з 1960-х років. Він призначений для виявлення та знищення підводних човнів противника в районах патрулювання.

За основу літака взято Boeing C-135 Stratolifter, з використанням обладнання General Dynamics, Lockheed, LTV, E-Systems, та L-3 Communications.