четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Американський есмінець з крилатими ракетами знаходиться на відстані удару по Криму та Ростову

Світлана Макарова


За кордоном

Американський есмінець з крилатими ракетами знаходиться на відстані удару по Криму та Ростову

views147

08.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Озброєний майже сотнею крилатих ракет, USS Nitze став першим американським військовим кораблем, який увійшов до чорноморського регіону з початку російського вторгнення в Україну. Американський есмінець здатний дотягнутися ракетами до Криму, зони бойових дій на Донбасі, а також південних російських регіонів, включно з Краснодарським краєм і Ростовською областю.

Про це з посиланням на Twitter 6-го флоту США пише USNI News.

Американський есмінець USS Nitze, оснащений "Томагавками", підійшов до входу в протоку Босфор і кинув якір біля узбережжя Стамбула перед запланованим заходом в порт на військовій-морській базі Гельджюк. Про цейдеться у Twitter 6-го флоту США.

Як зазначає USNI News, останній військовий корабель США покинув Чорне море в грудні 2021 року - напередодні російського вторгнення в Україну. Після чого, у зв'язку з війною рф проти України, Туреччина перекрила протоки Босфор і Дарданелли для бойових кораблів, не приписаних до портів Чорного моря.  

USS Nitze супроводжував ударну групу авіаносця Джорджа Буша, що зупинилася недалеко від Стамбула біля палацу Долмбахче.

У заяві американські військові відзначили, що візит Nitze – це можливість ще більше зміцнити давні і важливі зв'язки США з Туреччиною як членом НАТО.

Запланований захід Nitze в порт на військово-морській базі Гельджюк є третім заходом есмінця в район операцій 6-го флоту з моменту розгортання в липні 2022 року.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі