вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Американський дипломат розповів, чому США не візьмуть участь в переговорах щодо Донбасу

Cіпратов Роман


Політика

Американський дипломат розповів, чому США не візьмуть участь в переговорах щодо Донбасу

views372

08.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представники Сполучених Штатів Америки не візьмуть участь в переговорах щодо Донбасу у рамках Мінського формату.

Таку думку висловив колишній посол США в Україні Джон Гербст в етері телеканалу «Україна 24».

На думку дипломата, Росія, Німеччина та Франція не хочуть, щоб США взяли участь у переговорному процесі.

«На мій погляд, це не трагедія для України, цей формат не дав нічого для вирішення проблеми російської агресії в Україні. Але це тому, що Росія поки не готова вивести свої війська з Донбасу. Коли цей день настане, коли Росія виявиться готовою, вона говоритиме з Америкою, оскільки розуміє, що Америка відіграє ключову роль в цьому. Мінський формат важливий тільки з однієї причини: у зв'язку з ним Євросоюз застосовує санкції проти Росії, і це на користь Україні», ‒ заявив Джон Гербст.

Він також зазначив, що заява заступника міністра закордонних справ Росії Сергія Рябкова про можливу участь США в переговорах щодо Донбасу не можна сприймати як правду.

«Я б не брав цю заяву за правду. Росія вважає, що може вжити мінський формат, щоб тиснути на Україну. Так не вийшло, але у Путіна залишається ця надія. Знову-таки, Франція і Німеччина вважають це своєю грою, а не американською», ‒ сказав колишній посол Штатів в Україні.

За його словами, провідні країни Євросоюзу готові контактувати з представниками США, але не хочуть, щоб вони були присутні за столом переговорів. Для України це не має значення, оскільки переговорний процес не дав відчутних результатів, підкреслив дипломат.

 

Коментарi (0)