понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Американське видання присвятило статтю легендарному "Привиду Києва"

Андрій Кущенко


Суспільство

Американське видання присвятило статтю легендарному "Привиду Києва"

views2350

30.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

"Привид Києва" здобув всесвітню популярність після того, як у перші дні війни збив 10 ворожих літаків. Встановили особу легенди – ним виявився 29-річний Степан Тарабалка, який загинув під час виконання чергового бойового завдання.

Про це повідомляє NDTV.

Загалом на його рахунку – 40 ліквідованих російських літаків. Відомо, що пілота, який керував винищувачем "МіГ-29", убили 13 березня під час бою з "переважною" кількістю сил противника. Льотчик-винищувач був посмертно нагороджений найвищою медаллю України за бойову хоробрість - орденом "Золота Зірка". Йому також було надано звання Героя України.

З розкриттям його особи повідомлення про те, що "Привид Києва" могла бути міською легендою, були припинені. Його хоробрість стала потужним стимулом для бойового духу українських військ перед лицем переважаючих сил. За даними Times, його шолом та захисні окуляри тепер будуть виставлені на аукціон у Лондоні.

Повідомляється, що майор Тарабалка народився у робітничій сім'ї на заході України у маленькому селі Королівка і з дитинства хотів стати льотчиком. У чоловіка залишилися батьки, дружина та син.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі