четвер, 09 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Amazon скасував реферальну комісію для експортерів з України - Укрпошта

Світлана Макарова


Економіка , Технології

Amazon скасував реферальну комісію для експортерів з України - Укрпошта

views107

21.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Аmazon UK та EU скасовує реферальну комісію для українських продавців-експортерів. З 6 вересня бізнес, що відправляє товари з України, звільняється строком на рік від сплати відсотка з продажу.

Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.

Кілька місяців тому Міністерство цифрової трансформації України, Укрпошта, маркетплейс-промоушн агенція Disqover Agency та Startup Ukraine зі спільною ініціативою звернулися до Amazon, щоб полегшити умови для українських продавців. Як результат, сьогодні маємо чудові новини: Аmazon відміняє реферальну комісію на цілий рік.

«У відповідь на ваш запит підтримати українських продавців на нашому маркетплейсі, я радий підтвердити, що зараз ми запроваджуємо спеціальні умови для бізнесу з адресою відправлення в Україні. З 6-го вересня, ми знижуємо реферальну комісію до 0% на період 12 місяців для всіх українських продавців на Amazon в Європі та Великій Британії» - відповів Ксав‘є Фламанд, Віце-президент EU Seller Services.

Також Ксав'є Фламанд зазначив, що Amazon Web Services мали за честь отримати нагороду Ukraine Peace Prize від українського уряду та продовжують допомагати українцям в рамках багатьох ініціатив підтримки нашої країни.

Зазвичай Amazon стягує комісію з кожного продажу. Раніше реферальна комісія складала від 7 до 17% від ціни, в залежності від категорії. В більшості випадків її розмір сягав 15%. Завдяки скасуванню реферальної комісії, суттєво зменшується інвестиційне навантаження на підприємця, що дозволяє продовжувати працювати в Україні та боротися на економічному фронті держави.

Нагадаємо, раніше маркетплейси Joom, Wish, Shopify, Etsy та eBay на прохання Укрпошти скасували комісії для продавців з України.

Також Укрпошта стала першою поштою, що відкрила офіційний магазин на Amazon.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі