середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Алієв заявив про звільнення 9 міст від окупації і вимагає графік виведення військ Вірменії

За кордоном , Події

Алієв заявив про звільнення 9 міст від окупації і вимагає графік виведення військ Вірменії

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Азербайджан повернеться до режиму припинення вогню, якщо Вірменія представить графік виведення своїх військ з Нагірного Карабаху.

Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв в зверненні до нації в ефірі державного телеканалу АзТВ ввечері 4 жовтня.

За його словами, Азербайджанська армія звільнила від окупації дев’ять сіл Джебраїльський району – Кархула, Шукурбейлі, Черек, Дашкесен, Хоровлу, Махмудлу, Джеферебад, Йухари Маралйан, Деджел. Крім того, раніше повідомлялось про звільнення від вірменської окупації і міста Джебраіл.

Раніше в неділю про взяття азербайджанськими військами Джебраила (південний напрямок фронту) відрапортувало і Міноборони Туреччини. Однак Міністерство оборони Вірменії назвала повідомлення про взяття азербайджанською стороною Джебраила під свій контроль «фейком».

Алієв у сьогоднішньому зверненні заявив, що Азербайджан повернеться до режиму припинення вогню, якщо Вірменія представить графік виведення своїх військ з Нагірного Карабаху.

«Ми будемо намагатися відновити нормальні відносини з вірменським народом після звільнення наших окупованих земель, спробуємо повернутися до добросусідських відносин, хоч це і не буде легко. Після того, як Вірменія погодиться вивести свої війська з селищ в Нагірному Карабасі, Азербайджан буде домовлятися з вірменськими та азербайджанськими громадами, що проживають в цьому регіоні», – зазначив глава Азербайджану.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі