субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Алієв назвав країни, де купується зброя для відновлення цілісності: серед них Україна

За кордоном

Алієв назвав країни, де купується зброя для відновлення цілісності: серед них Україна

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Азербайджан купує сучасну зброю в низці країн, серед яких є й Україна. Вірменія ж отримує зброю від Росії безкоштовно.

Про це президент Азербайджану Ільхам Алієв повідомив французькому виданню Figaro в інтерв’ю, стенограму якого опублікував сайт президента.

«Ми купуємо озброєння у багатьох країн. Найбільше військової техніки нам постачають не Туреччина та Ізраїль. Це – Росія. Але на відміну від Вірменії, ми платимо за придбане у Росії озброєння. Вірменія купує зброю у Росії безкоштовно. Ми також купуємо зброю в Ірану, України, Білорусі», – сказав Алієв.

Він наголосив, що Азербайджану зараз «має можливість купувати сучасну зброю», яка допомагає армії відновити територіальну цілісність країни.

«Ми самі відновлюємо нашу територіальну цілісність. Звичайно, у нашому регіоні кожна країна купує зброю. Далеко не всі країни у світі можуть забезпечити себе озброєнням на 100 відсотків. Тому тут немає нічого дивного. Звичайно, ми платимо за зброю, ми купуємо гарну зброю, і вона допомагає нам на місцях. Але території звільняють від окупації не дрони. Території звільняють солдати, люди, які виконують там свої обов’язки», – пояснив президент Азербайджану.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі