п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Альянс лікарів» РФ: медики відмовляються від вакцинації через ускладнення (відео)

«Альянс лікарів» РФ: медики відмовляються від вакцинації через ускладнення (відео)

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Росія ставить рекорди навіть за офіційною статистикою захворюваності. На КТ шикуються черги, але російські лікарі відмовляються від примусової вакцинації вітчизняним препаратом. Йдеться не тільки про ускладнення, з якими зіткнулися і добровольці, і самі вакциновані медики. Проте владі невигідно про це говорити, тому й медики «бояться про це публічно говорити, їм забороняють це робити».

Про те, що насправді відбувається з російською вакциною розповіла глава профспілки «Альянс лікарів» Анастасія Васильєва.

12 жовтня саме «Альянс лікарів» опублікував відео, в якому звернулися до російських медиків, яких вже почали прищеплювати від коронавірусу однієї з вакцин. І там йдеться про примусову вакцинацію неперевіреними препаратом.

«Ми вже знаємо багато випадків ускладнень, які мають місце, на жаль, не тільки у медиків, взагалі у всіх пацієнтів, які взяли на себе таку сміливість вакцинуватися цим експериментальним препаратом. Давайте так його називати, все-таки це поки що це не є вакциною. На жаль, у нас немає статистики, немає розуміння, узагальнення цих ускладнень», – сказала вона.

Васильєва додала, що владі невигідний антипіар і тому про ускладнення всі мовчать.

«Вони ховаються – ховаються виробниками, ховаються політиками. В даному випадку невигідний цей антипіар. Керівництву нашої країни невигідно говорити про ускладнення, невигідно когось лякати. Тим більше що медичні працівники – тільки 3% погодилися вакцинуватися. І то, я впевнена, що це взагалі було під деяким тиском психологічним», – наголосила вона.

Вона зазначила, що 3% – це не просто рівень довіри. Просто медики добре розуміють, чим можуть закінчитися експерименти.

«Медичні працівники – це все-таки люди освічені, які розуміють, що будь-який препарат повинен пройти всі необхідні клінічні дослідження згідно з міжнародними стандартами. Якщо цього не відбулося, це, ми так називаємо, експериментальний препарат. І що буде далі через якийсь час – ніхто не знає. До нас вже зверталися медичні працівники: висока температура, оніміння нижніх кінцівок, якісь висипання незрозумілі. Звичайно, вони бояться. Вони бояться про це публічно говорити, їм забороняють це робити. Але тим не менше ми вважаємо, що про це потрібно говорити, про це потрібно знати. Тому що зараз поки незрозуміло, що гірше: перехворіти цією інфекцією або зробити вакцину», – сказала вона.

І додала, що «коли медиків так поголовно вакцинують, вибачте, як худобу, возять їх на автобусах, вони ж не перевіряють їхній імунний статус, а це дуже і дуже важливо».

«Є таке поняття, як антитілозалежне посилення інфекції. І якщо у них вже є процес, припустимо, він не маніфестує клінічно, але він же може бути підсилений і привести якраз до тих ускладнень, які зараз вже мають місце. А це страшно», – пояснила Васильєва.

Наприкінці вона розповіла, що майже всі препарати, які використовуються в Росії для лікування ускладнень, які викликає коронавірус, є імпортними. А в Росії взагалі немає свого виробництва.

«Ці всі препарати, і ті самі антикоагулянти, які дійсно використовуються в лікуванні ускладнень, що викликає коронавірус – це проблеми з системою згортання крові, всі ці препарати, зрозуміло, імпортні, практично всі. Навіть наші російські препарати виробляються за допомогою імпортної сировини. Вони, по-перше, дорожчають, тому що курс рубля не стоїть на місці, він падає по відношенню до євро та долара, що викликає підвищення цін на ліки, на нові закупівлі. Старі, зрозуміло, швидко розкупили. Всі дистриб’ютори змушені витрачати набагато більшу кількість грошей, щоб поставити їх в аптеки, зараз ціни виросли. Складнощі з цим дуже великі, багато пацієнтів нам скаржаться, пишуть, телефонують, просять якось дістати ці препарати. На жаль, в цьому винна система, у нас немає свого виробництва, взагалі ніякого», – резюмувала вона.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі