субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Албанія депортувала двох російських громадян за підозрою у шпигунстві під час військових навчань

Наталя


За кордоном

Албанія депортувала двох російських громадян за підозрою у шпигунстві під час військових навчань

views156

01.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Влада Албанії депортувала двох російських громадян за підозрою у шпигунстві під час військових навчань «Defender Europe 21».

Про це повідомила спільнота «Балканський оглядач» у Фейсук.

 

«Прокуратура Тирани відкрила справи за підозрою у незаконному зборі та передачі інформації проти росіян Георгія Буданова та Владислава Черкасова», — йдеться у повідомленні.

 

За даними, громадянин РФ Буданов приїхав в Албанію 1 березня, представившись бізнесменом, який зацікавлений в інвестиціях у місто Влера, проте албанські правоохоронці знайшли підозрілим його прибуття саме під час військових навчань.

Другий росіянин Черкасов прибув до країни 12 травня. За його словами, пунктом його призначення було місто Дуррес, де у той час проводилися «Defender Europe 21». Цей факт викликав сумніви щодо справжньої мети прибуття росіянина до Албанії. Серед речей підозрюваного був виявлений дрон, який вилучили під час обшуку. 

У зв'язку з цим спецслужби Албанії ухвалили рішення щодо депортації громадян РФ Буданова та Черкасова з країни.

Також повідомляється, що Албанія була однією з 16 країн, де проходили багатонаціональні військові навчання «Defender Europe 21». Навчання на кількох локаціях в Албанії тривали з 1 травня по 14 червня.

Коментарi (0)