четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Акція «Штепу геть!». Люди передавали «вітання» суддям і прокурорам  (відео)

Суспільство , Політика

Акція «Штепу геть!». Люди передавали «вітання» суддям і прокурорам (відео)

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Нещодавно Нелю Штепу, колишню очільницю Слов’янська, яка обвинувачується у тяжких злочинах проти безпеки держави, зареєстрували кандидатом на посаду міського голови міста. Судовий розгляд її справи, де вона обвинувачується у посягання на територіальну цілісність України та створенні терористичної організації, йде вже майже шість років. Зараз справа застигла на розгляді  запобіжного заходу для Штепи. На останньому судовому засіданні прокуратура не змогла забезпечити допит свідків. Перед цим ані Штепа, ані її адвокати не з’явилися до суду. 

Те, що Нелю Штепу зареєстрували на місцевих виборах обурило певну кількість людей, не тільки у Слов’янську, але й по усій Україні. Сьогодні на акцію приїхали люди не тільки зі Слов’янська та й з інших міст Донеччини.   

У Слов’янську на Соборній площі пройшла чергова акція під назвою «Штепу геть!». Перша акція «Вимагаємо правосуддя» пройшла ще 15 серпня.

Але з цього часу у суді розгляд справи так і не зрушив з місця. Все знаходиться на рівні підготовчого засідання. Це тягнеться в Орджонікідзевському районному суді Харкова вже понад рік.

Люди на акції обурювалися таким перебігом подій і передавали «вітання» як суддям, так і прокурором, які представляють обвинувачення у суді.

Ось що думає з приводу того, що треба показати суддям та прокурорам учасник акції Валерій Власенко:

«Треба б було їх відвести на Семенівку (один з районів Слов’янська де точилися найбільш жорстокі бої у 2014 році прим. ред.). Потім на міст, який зруйнував руський мир. Потім їх необхідно привести на передову, де йде російсько-українська війна… Я розумію, що вони б тоді чинили все по іншому і Штепа вже була б вже у кайданах у якійсь колонії».

Марина Данилова:

«Це все дуже ганебно виглядає, паплюжить честь та гідність прокуратури. Прокуратура виглядає якоюсь беззубою…».

Організатори планують і далі проводити аналогічні акції, поки що мирного характеру. Але, очевидно, що все це може привести до критичних наслідків і більш радикальних акцій протесту.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі