понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ахметов пропонує створення Штабу з економічного здоров’я України

Економіка

Ахметов пропонує створення Штабу з економічного здоров’я України

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Компанія SCM звернулась до президента Зеленського та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з ініціативою створити Штаб з економічного здоров’я України.

Про це йдеться в заяві SCM на офіційному сайті компанії.  

Вказується, що Штаб має на меті допомогти владі вживати активні заходи для запобігання економічній кризі через загрозу коронавірусу.

«Коронавірус став причиною проблем у світовій економіці та економіці України. Карантинні заходи, спрямовані на збереження життя людей, неминуче ведуть до зниження економічної активності. Влада більшості країн світу вживає активних заходів для запобігання економічній кризі. Україна – не виняток. Великий бізнес має намір активно допомагати владі. Компанія SCM звертається до Президента та Прем’єр-міністра з ініціативою про створення Штабу з економічного здоров’я України», – йдеться у заяві.

Згідно з повідомленням, створення Штабу допоможе спільними зусиллями влади та бізнесу знайти інструменти для збереження економічного здоров’я країни в нинішніх складних умовах.

«Пропонуємо невідкладно розглянути на засіданні Штабу з економічного здоров’я України заходи підтримки: населення; медицини; регіонів; малого та середнього бізнесу; базових галузей економіки. Компанія SCM готова делегувати своїх кращих професіоналів в Штаб з економічного здоров’я України. Закликаємо зробити це й інших представників великого національного бізнесу», підкреслюється в заяві.

Крім того, відзначається, що цей Штаб повинен стати мозковим центром відродження України.

«Криза – це не тільки проблеми, а й можливості. Штаб з економічного здоров’я України повинен стати мозковим центром відродження нашої країни. Спільними зусиллями ми повинні зробити економіку України більш сильною та сталою», – підсумували у заяві.

Довідка. СКМ (SCM) є міжнародним брендом, який представлений в 7 країнах Європи і Північної Америки. Ключові бізнеси SCM: Гірнича група Метінвест Холдинг; енергетична компанія ДТЕК; банк ПУМБ і інші.

Кінцевий бенефіціар СКМ – Рінат Ахметов.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі