субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Агітатори ОПЗЖ напали на ветеранів АТО (відео)

Суспільство , Події

Агітатори ОПЗЖ напали на ветеранів АТО (відео)

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Запорізькій області 31 серпня був здійснений напад на двох ветеранів АТО. Нападниками виявились місцеві українофоби. Один з них – чинний депутат міської ради Токмака Сергій Капінус від Опоблоку.

Про це розповів потерпілий Геннадій Баздир, повідомляє «5 канал».  

Причиною агресії стало зауваження захисників України щодо незаконної агітації від партії ОПЗЖ, зокрема розгорнутих наметів.

Виборчий період розпочинається тільки 5 вересня.  Однак згадувана політична партія вже на повну силу веде агітацію – розповідають атовці. Ними були викликані поліцейські, які почали складати протокол згідно заяви. Саме в цей момент почалася сутичка.

Потерпілий – голова організації учасників АТО, ветеран Геннадій Баздир. В нього медики підозрюють струс мозку. Хлопець записав відео, в якому описав подробиці події.

За словами ветерана, один агітатор почав провокувати його, підбурюючи поговорити «по-чоловічому». У цей момент камера всі ці дії записувала. Коли Олександр Пуляєв зрозумів це, то пошкодив камеру. Майже відразу до конфлікту підключився депутат Капінус.

Баздир впав на землю, злочинці не зупинялись і лупцювати надалі. Під час сутички телефон, на який вівся запис, випав, і нападники його забрали.

За словами Геннадія, він дуже сумнівається в тому, що відеофайли, на яких чітко помітно агресію агітатора ОПЗЖ, збережуться.

Повідомляється, що поліцейські дуже кволо реагували на події. А зауваження, які правоохоронці робили нападникам, залишились взагалі без уваги.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі