понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Агента ФСБ Росії й так званої «ЛНР» викрито на Херсонщині (відео)

Події

Агента ФСБ Росії й так званої «ЛНР» викрито на Херсонщині (відео)

views62

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Незаконну діяльність чоловіка, який співпрацював з російськими спецслужбами та псевдо органами бойовиків на Донбасі, викрито Службою безпеки України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби встановили, що у січні 2021 року через закритий канал зв’язку агент за грошову винагороду отримав від кураторів завдання сприяти поширенню штучно спровокованих масових протестів і, зокрема, так званого «тарифного майдану». Метою була дискредитація органів державної влади та дестабілізація ситуації в країні. Для цього він вже організував низку протестних заходів», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що до цього зловмисник отримавши команду від російських спецслужб, очолюючи проросійську політичну силу, займався збором інформації, яка пов’язана з кризою в соціально-економічній сфері. Далі за задумом кураторів мав бути сформований протестний потенціал, неподалік кордону з Кримом, згодом охопивши всю країну.

«У лютому 2020 року під час перебування у Сімферополі за завданням кураторів фігурант провів зустрічі з високопосадовцями «влади АРК», зокрема так званим головою «Республіки Крим» С.Аксьоновим», – підкреслюють в спецслужбі.

Ще одне завдання агента полягало у збиранні підписів громадян регіону, задля поновлення подачі води на окупований півострів та поширити інформаційну кампанію.

Крім того, він повинен був розповсюджувати ідею як сепаратизму, так і автономії окремо взятих українських областей.

Також встановлено, що під час свого перебування на окупованій частині Луганщини, фігуранта завербували бойовики. Там він дістав псевдонім «Джигурда».

Наразі продовжується досудове розслідування за ст. 110 Кримінального кодексу України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі