вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Агресивну поведінку Путіна може змінити лише посилення санкцій проти Росії

Наталя


Політика

Агресивну поведінку Путіна може змінити лише посилення санкцій проти Росії

views275

30.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Посилення санкцій проти Росії зі сторони США — це єдиний дієвий спосіб примусити Путіна змінити свою агресивну поведінку щодо України. 

Про це заявив колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, передає «Главком».

 

«Як на мене, єдиний шлях змінити розрахунки Росії – це посилення санкцій, щоб вона платила за свою агресивну поведінку. В той саме час повинне відбуватися посилення оборонних спроможностей України. А в перспективі – впровадження інших форм тиску на Росію, щоб змусити її припинити агресію щодо України. Інакше Росія не змінить своїх планів», – підкреслив Волкер.

 

За його словами, у відносинах з країною-агресором слова не мають ніякої сили, адже Путні реагує лише на дії. 

 

«Виклик для США полягає в тому, щоб у відносинах з Росією слід від слів переходити до дій. Бо Путін не реагує на слова, він реагує на силу, тиск, а цього немає в даний момент. Але ми ще маємо побачити, як розвиватиметься ситуація після саміту», – заявив американський дипломат.

 

Також Курт Волкер переконаний, що після зустрічі президентів Путіна та Байдена у Женеві, російський президент намагається використати ситуацію для того, щоб це дало йому свободу дій. Водночас він продовжує заперечувати все те, що він прямо та цілеспрямовано робить, що й викликає стурбованість. 

Коментарi (0)