неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Адвокати звільнених моряків вивчають матеріали кримінальної справи

Новини , Російська агресія , Політика

Адвокати звільнених моряків вивчають матеріали кримінальної справи

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кримінальну справу проти українських моряків, яких було звільнено з російської в’язниці у рамках обміну, не закрито. Вони перебувають у статусі обвинувачуваних. Про розвиток подій повідомляє Микола Полозов – координатор групи адвокатів, які займаються справами українських моряків.

16 вересня Полозов написав на своїй сторінці в Фейсбуці, що щойно відвідав Слідче управління ФСБ Росії. Адвокатська група, координатором якої він є, продовжує юридичний супровід українських моряків, оскільки справу проти них не припинено. На даний момент адвокати знайомляться з матеріалами кримінальних проваджень.

Микола Полозов наголошує, що бачить своє завдання в тому, щоб домогтися повного виправдання звільнених моряків: «виключення будь-яких несприятливих юридичних наслідків».

Нагадаємо. 24 моряки з екіпажів буксира «Яни Капу», катерів «Бердянськ» та «Нікополь» було захоплено в полон військовими Російської Федерації 25 листопада минулого року. Вони здійснювали перехід з Одеси до Маріуполя і перебували в українських територіальних водах. Російська сторона трактувала проходження в Керченську протоку як незаконний перетин кордону. За відповідною статтею КК РФ максимальним покаранням може бути позбавлення волі на термін до 6 років.

Обвинувачення військовополоненим морякам було висунуте  9 липня цього року. 7 вересня російська сторона повернула їх в Україну в рамках обміну особами, що утримуються.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі