четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Адвокат засуджених Дудки та Бессарабова заявила, що вони оскаржуватимуть вирок

Новини , Новини окупації

Адвокат засуджених Дудки та Бессарабова заявила, що вони оскаржуватимуть вирок

views111

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Засуджені до 14 років колонії у «справі українських диверсантів» жителі Криму Володимир Дудка та Олексій Бессарабов оскаржуватимуть у касаційному порядку рішення апеляційного суду Росії, котрий залишив у силі вирок для них, повідомила в проекті Радіо Свобода «Крим.Реалії» адвокат Оксана Железняк.

«Звичайно їх (Дудку та Бессарабова) обурює таке рішення суду. Для Дудки, з огляду на його вік, це може стати смертним вироком», ― зазначила Железняк.

Верховним судом Російської Федерації 15 жовтня було відхилено скаргу захисту та затверджено вирок Дудці й Бессарабову.

Раніше підсудні були доставлені в Москву, в СІЗО «Матроська тиша». До цього уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова зверталась до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з приводу відсутності будь-якої інформації про місцезнаходження фігурантів у «справі українських диверсантів».

Нагадаємо, що 9 листопада 2016 року було затримано співробітників кримського аналітичного центру «Номос» Дмитра Штиблікова та Олексія Бессарабова, а також їхнього товариша Володимира Дудку. Усі троє були звинувачені в підготовці диверсій на анексованому Кримському півострові, замовлених українською розвідкою.

Севастопольський міським судом 4 квітня 2019 року було засуджено Дудку та Бессарабова до 14 років колонії. Також кожному з них судом призначено штраф.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі