неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Адвокат Януковича нічого не знає про підозру підзахисному і готує позов проти ДБР

Політика

Адвокат Януковича нічого не знає про підозру підзахисному і готує позов проти ДБР

views50

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Адвокат Януковича Віталій Сердюк звинуватив Державне бюро розслідувань у поширенні фейкової заяви щодо того, що його підопічному заочно вручили підозру у справі про здачу Криму. Подають позов до суду.

Про це повідомляється у телеграм-каналі «PavlovskyNEWS».

Вказується, що Сердюк розповів журналістам телеграм-каналу, що з подивом побачив 2 години тому відеоролик на сторінці ДБР у Фейсбуці, де представник відомства каже про вручення підозри Януковичу.

Зазначається також, що журналіст вказаного каналу був присутній в офісі ДБР при спілкуванні адвоката Віталія Сердюка зі слідчим і не помітив ніяких процесуальних дій, схожих на вручення підозри.

«Підозр ніхто нікому не вручав. Слідчий відмовився брати будь-які документи. Будь-яких процесуальних дій він не проводив. Ваш журналіст це зафіксував. Більше викликів не було. Повісток не було. Підозр не було», – заявив Сердюк.

Тепер вже юристи Януковича готують позов проти ДБР і завтра планують звернутися до суду, щоб домогтися «спростування недостовірної інформації» від правоохоронного органу.

Захист президента-втікача розглядає в діях ДБР «спробу виправдати бездіяльність з цілого ряду актуальних проваджень щодо Петра Порошенка».

Крім того, на думку Сердюка, ДБР навмисне вводить українське суспільство в оману і перевищує службові повноваження шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей в офіційні документи. Наголошується, що згідно з 365, 366 і 372 статтями КК України, таке правопорушення карається позбавленням волі від 3 до 8 років.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі