четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Адміністрація Донецька затримує виплати пенсій

Новини , Новини окупації

Адміністрація Донецька затримує виплати пенсій

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На непідконтрольній Україні території Донецька почалися затримки виплат пенсій, які проводить підконтрольна РФ адміністрація. Про це йдеться у повідомленнях щонайменше чотирьох джерел Радіо Донбас. Реалії (проект Радіо Свобода) в ОРДЛО. Виплати затримують приблизно на тиждень. 21 жовтня пенсії отримала лише частина людей, які мали отримати її ще 15 жовтня. Значна частина пенсіонерів не отримала виплат дотепер.

«Ходили-перепитували, кажуть – чекайте», – розповідає один з місцевих жителів.

«Добре тим, у кого є дві пенсії, «ДНРівська» і українська – їх якраз в цей час виручає українська», каже інший співрозмовник.

«Які причини – хто їх знає. Їм треба звідкілясь брати гроші, закінчуються», – говорить ще один пенсіонер.

До того ж, нещодавно російські гібридні сили вирішили змінити умови пенсійного забезпечення для людей, котрі під час війни виїжджали на підконтрольні Україні території: тепер для того, щоб оформити пенсії, ці люди мають отримати так званий паспорт угруповання «ДНР» (іншим не обов’язково його мати).

Представники формування «ДНР» пояснюють, що винесли таке рішення для того, аби роки праці на підконтрольних Україні територіях не зараховувались до стажу.

Однак є й інша інформація – у бюджеті так званої «республіки» банально не вистачає коштів. Окрім даних, яких вже багато в інтернеті від місцевих жителів щодо нестачі коштів на виплати, суттєве скорочення фінансування сьогодні підтвердив і представник незаконних формувань «ДНР» Олексій Акунін. Він коментував розповсюджене меню дитячого садка і заявив, що фінансування дійсно скоротили і не вистачає навіть на відрядні, «комуналку», тощо…