вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Аброськін запросив кримчан і мешканців ОРДЛО вступати в Університет внутрішніх справ

Суспільство , Освіта

Аброськін запросив кримчан і мешканців ОРДЛО вступати в Університет внутрішніх справ

views34

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відкриваються освітні центри «Крим-Україна» і «Донбас-Україна». У 2020 році громадяни України, які проживають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також у Криму і закінчили школи, можуть вступити до цього навчального закладу за спрощеною процедурою і здобувати освіту за рахунок коштів з держбюджету.

Про це розповів ректор цього університету В’ячеслав Аброськін, повідомляє Цензор.НЕТ.  

За його словами, потрібно буде скласти лише внутрішні іспити. І пообіцяв сприяння в отриманні українського паспорта.

«Тепер для таких абітурієнтів, громадян України, які проживають на окупованих територіях, є можливість вступити в наш університет без складання зовнішнього тестування, вони складатимуть тільки внутрішні іспити. Також ми будемо готові надавати їм підтримку в отриманні паспорта», – сказав він.

Аброськін повідомив, що абітурієнти з Криму та ОРДЛО можуть стати курсантами двох факультетів. На факультеті «Право» готують майбутніх слідчих, а на факультеті «Правоохоронна діяльність» – оперативників і дільничних поліцейських.

Під час вступу на внутрішніх іспитах потрібно буде скласти такі предмети, як українська мова та література, історія України та іноземна мова на вибір (англійська, німецька або французька).

«Я дуже хочу, щоб до нас приїжджали і вчилися представники молоді кримськотатарського народу», – каже ректор університету.

Він додав, що у разі, якщо на окупованих територіях Донецької та Луганської областей і Криму діти не вступають до вузів, то їх призивають до армії. А українським громадянам точно нічого робити в російській армії.

«Якщо випускники шкіл не їдуть з півострова та не вступають до вищих навчальних закладів, їх призивають в армію Російської Федерації. Тих, хто відмовляється служити, притягують до кримінальної відповідальності. Нашим громадянам нічого робити в російській армії. Запрошую своїх земляків із Криму, які бажають здобути вищу освіту і стати офіцером поліції, вступати в наш університет», – сказав він.

Він підкреслив, що їхній вступ до українських вищих навчальних закладах МВС, а потім закінчення і працевлаштування – це запорука миру у державі.

«Якщо все ж ми плануємо повертати окупований РФ Крим, окремі території Донецької та Луганської областей, то в наших навчальних закладах МВС мають вже сьогодні навчатися майбутні офіцери поліції – діти, громадяни України, з цих окупованих територій, які як ніхто інший будуть зацікавлені у звільненні своєї землі від окупантів», – резюмував генерал.

Приймальна комісія працює з нинішнього дня, тому до неї вже можна звертатися, не чекаючи закінчення карантину. Крім того, на сайті університету вказано чат-бот, за допомогою якого можна отримати інформацію щодо питань, які цікавлять.

Коментарi (0)