п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Абітурієнтам з ОРДЛО продовжили термін подачі документів на навчання

Суспільство , Освіта

Абітурієнтам з ОРДЛО продовжили термін подачі документів на навчання

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Крім того, продовжено й подачу документів для іноземців. Головне – дати сигнал і у будь-який спосіб підтвердити своє бажання.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко в ефірі телеканалу «Дом».  

Зазначається, що прийом документів до українських вишів для іноземних студентів та абітурієнтів з тимчасово окупованих територій продовжать. Зокрема, прийом документів на бюджетну форму навчання від абітурієнтів з окупованих територій продовжили до 23 жовтня, а для іноземців – до 15 грудня.

Всі вони можуть зв’язатися з Міністерством освіти і науки та отримати запрошення і докладні інструкції про порядок дій під час вступу.

«Найголовніше – вони нам мають дати хоча б якийсь сигнал про те, що вони хочуть вчитися в Україні. За допомогою офіційної пошти, електронної, а також Viber, Telegram, Facebook», – сказав заступник міністра.

У Міністерстві освіти та науки додали, що через епідемію коронавірусу очікується, що кількість іноземних абітурієнтів буде нижчою, ніж у минулі роки, проте набір не скасовували. На навчання в Україну найбільше студентів-іноземців приїжджають з таких країн, як Індія, Марокко, Азербайджан, Китай.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі