понеділок, 27 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Абітурієнти з окупованих територій зможуть подати документи до українських вишів до 24 вересня

Cіпратов Роман


Освіта

Абітурієнти з окупованих територій зможуть подати документи до українських вишів до 24 вересня

views214

11.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

Абітурієнти з Криму та ОРДЛО можуть подати документи до ВНЗ України до 24 вересня. Для подачі документів необхідна особиста присутність.

Про це розповів генеральний директор директорату професійного предвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров в інтерв'ю телеканалу «Дом».

Як повідомив чиновник, вступ таких абітурієнтів відбувається через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна». У даний момент таких центрів в країні відкрито більш двохсот.

«Для подачі документів потрібно бути присутнім фізично. Можна приїхати раніше, можна приїхати пізніше, але документи подає конкретна особа. Без особистого приїзду можуть подати документи тільки ті вступники, які мають український документ про повну загальну середню освіту та сертифікат про проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Ці вступники можуть зареєструвати електронний кабінет і свої заяви дистанційно», ‒ розповів Олег Шаров.

За його словами, освітні центри працюють і з тими, у кого відсутні паспорт та документ про повну загальну середню освіту. Всю детальну інформацію чиновник порадив шукати в інтернеті.

«На тимчасово окупованій території інтернет працює. Якщо там заблоковані доступи до сайтів урядових організацій, міністерств України, то доступ до сайтів вишів зазвичай є», ‒ зазначив представник МОН.

Інформація про вступ до українських вишів розміщена на великій кількості інтернет-ресурсів, і абітурієнти зможуть вільно ознайомитися з нею, підсумував Олег Шаров.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки опублікувало покрокову інструкцію для вступників з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і півострова Крим.

 


 

 

Коментарi (0)