середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
А навіщо це Путіну? «Зустріч заради зустрічі» не потрібна – Пєсков

Новини , Політика

А навіщо це Путіну? «Зустріч заради зустрічі» не потрібна – Пєсков

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава Російської Федерації Володимир Путін не впевнений, що переговори з українським президентом Володимиром Зеленським доцільно проводити у форматі «зустріч заради зустрічі».

Про це в коментарі «РІА Новини» заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

Він зазначив, що Путін є прихильником реанімації російсько-українських відносин, однак це нібито «не можна зробити без взаємності з боку Києва».

«Путін ніколи не відмовлявся від зустрічей, проте він вважає, що зустріч заради зустрічі принесе мало користі. Її потрібно добре підготувати. З цієї причини ми всі зараз концентруємося на підготовці зустрічі нормандського формату. Для цього повинні бути виконані всі зобов’язання, які сторони взяли на себе в Мінську», – сказав Пєсков.

До того ж, підкреслив він, в Кремлі вітають розведення сил в Золотому і Петровському.

Нагадаємо. За словами глави МЗС з боку України перші дії на шляху до стабілізації ситуації на Донбасі вже зроблені і раніше озвучені умови Росії щодо зустрічі у «нормандському форматі» зі сторони України були виконані. Однак РФ висунула нову умову – вона хоче «залізних домовленостей».

Також Пристайко заявив, що народ України хоче, щоб Зеленський домовився з Путіним. Цього бажає і сам президент, тому дав згоду на зустріч «тет-а-тет» у Казахстані. Крім того, така зустріч допоможе взагалі позбутися «Мінських угод».

Раніше стало відомо, що перший президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв запропонував організувати зустріч Путіна із Зеленським. Він висловив упевненість в тому, що Росія не хоче захоплювати українські території, зокрема, Донбасу. До того ж, Назарбаєв заявив, що Володимир Зеленський вже дав згоду на тет-а-тет, і він вже повідомив про це президенту Росії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі