неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
А Єрмак говорить, що у нього немає конкуренції з поки що главою Офісу президента Богданом

Політика

А Єрмак говорить, що у нього немає конкуренції з поки що главою Офісу президента Богданом

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак повідомив про шанобливі робочі відносини з усіма членами команди глави держави. І окремо наголосив на тому, ще з керівником Офісу президента Андрієм Богданом у нього немає жодної конкуренції.

Про це він заявив в інтерв’ю програмі «Реальна політика з Євгеном Кисельовим» на телеканалі «Україна 24».

Єрмаку задали питання про те, чи є у нього конфлікт із Андрієм Богданом. Він нічого не сказав про конфлікт, але повідомив, що конкуренції немає, а сам він безпосередньо виконує доручення президента.

«Мені здається, це трохи некоректна постановка питання. У нас немає жодної конкуренції, я прийшов із президентом в команду, я працюю, безпосередньо виконуючи доручення президента. І я можу вам сказати, вважаю це правильним і це моя позиція: у мене з усіма членами команди шанобливі робочі відносини», – повідомив помічник президента.

Він зазначив, що йому «іноді забавно читати про себе якісь речі», які пишуть у ЗМІ.

Щодо єдності команди Зеленського, то він навів як приклад… зустріч глави держави з депутатами фракції «Слуга народу» з приводу голосування за законопроєкт про відкриття ринку землі. Це тоді, коли перед початком сесії він особисто з ними зустрічався. За його словами, Зеленський – магніт.

«Я вкотре побачив, що людиною, навколо якої сьогодні дійсно збираються всі сили і яка є ось цим магнітом, є президент. Тому я вам можу сказати, що навколо президента сьогодні перебувають ті люди, які дійсно прийшли з президентом, це різні люди , але їх всіх об’єднує одна людина. Це дуже важливо», – підкреслив він.

Нагадаємо. 10 лютого з’явилась інформація про можливу відставку глави Офісу президента Андрія Богдана. «Українська правда» написала, що він особисто це підтвердив. Інформації від нього, президента або фракції «Слуга народу» не було.

Лише Дубинський записав чергове відео «дубінізми» з цього приводу і сказав: «Звільняється чи не звільняється? Всі депутати пишуть один одному з одним і тим самим питанням: «Так пішов чи не пішов»? А х** його знає. Ясно одне – він єдиний, хто хоч щось тямив у державному управлінні».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі