понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
950 порушень «режиму тиші» зафіксувала СММ ОБСЄ, з яких 762 – це черги та постріли

Російська агресія , ООС

950 порушень «режиму тиші» зафіксувала СММ ОБСЄ, з яких 762 – це черги та постріли

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Після початку перемир’я 27 липня СММ ОБСЄ зафіксувала загалом 950 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях. Окремо розповіли про ситуацію на Донбасі на вихідних.

Про це йдеться в звіті №213/2020 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, який був опублікований у понеділок 7 вересня.

«Після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня, на якому була досягнута домовленість про додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 27 липня до кінця звітного періоду СММ зафіксувала загалом 950 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях (зокрема 173 вибухи, 2 невизначені боєприпаси, що пролетіли, та 13 освітлювальних ракет, а також 762 черги та постріли)», – йдеться у звіті.

Окремо СММ ОБСЄ повідомили про ситуацію на Донбасі на вихідних.

Зазначено 1 порушення режиму припинення вогню у суботу — вибух невизначеного походження у районі на південний схід від н. п. Світлодарськ (підконтрольний урядові, 57 км на північний схід від Донецька).

Крім того, у період із вечора 5 до вечора 6 вересня спостерігачі зафіксували ще одне 1 порушення режиму припинення вогню — вибух невизначеного походження в районі Донецької фільтрувальної станції (ДФС; 15 км на північ від Донецька).

Читайте також: Кулеба ініціював термінову розмову з Лавровим через обстріли на Донбасі

Проте у Луганській області в період з вечора 4 до вечора 6 вересня СММ не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі