неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
9 лютого зміниться порядок перетину адміністративної границі з анексованим Кримом

Новини , Право

9 лютого зміниться порядок перетину адміністративної границі з анексованим Кримом

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет Міністрів вирішив спростити перетин кордону Херсонської області з анексованим Кримом для дітей від 14 до 16 років.

Нові правила, які покликані спростити в’їзд підліткам до 16 років та громадянам, що оформляють паспорт, набирають чинності 9 лютого 2020 року.

Про це повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби України.

«Згідно зі змінами, виїзд на ТОТУ дітей віком до 16 років можливий у супроводі когось із батьків, або уповноважених ними осіб. Така можливість виникає, якщо ці діти в’їхали на підконтрольну українській владі територію в супроводі цих дорослих (когось із батьків чи уповноважених ними осіб). У таких випадках наявність другого з батьків чи доручень від нього не обов’язкова», – написано у повідомленні.

На тимчасово окуповану територію України діти 14-16 років можуть в’їжджати без супроводу, якщо батьки мешкають у Криму, а у дітей є інформація у Єдиній державній електронній базі з питань освіти про те, що вони навчаються на вільній території України.

При перетинанні адміністративного кордону через необхідність оформити документи, які посвідчують особу та підтверджують громадянство України, виїзд з ТОТУ осіб, потрібно пред’явити відповідну довідку, яка видана територіальним органом (підрозділом) ДМС.

«Крім того зазначимо, змінами передбачено, що виїзд на ТОТУ та в’їзд з неї громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон», – сказано у повідомленні ДПС України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі