понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
9 грудня на Донбасі: 3 загиблих, 7 обстрілів

Російська агресія , ООС

9 грудня на Донбасі: 3 загиблих, 7 обстрілів

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У понеділок, 9 грудня, російсько-терористичні збройні формування 7 разів порушили режим припинення вогню. Як повідомляє пресцентр штабу ООС, ворог обстрілював наші позиції з гармат БМП, гранатометів, кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Минулої доби, 9 грудня, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинули три військовослужбовці Об’єднаних сил.

4 обстріли російські окупанти здійснили на донецько-маріупольському напрямку (ОТУ “СХІД”). Позиції підрозділів Об’єднаних сил двічі потрапили під ворожий вогонь поблизу Водяного, а також неподалік Красногорівки та Березового.

На луганському напрямку (ОТУ “ПІВНІЧ”) незаконні збройні формування російського агресора тричі відкривали вогонь, порушуючи встановлений режим тиші. Факти обстрілів з боку ворога зафіксовано поблизу Хутора Вільного, Луганського та Новолуганського.

Нова доба, 10 грудня, розпочалася з тиші: вогневої активності російських окупаційних військ з півночі й до 7.00 ранку не зафіксовано.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі