четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
8 років ув’язнення отримав житель Дніпра, що воював за «ЛНР»

Новини , Російська агресія , Право

8 років ув’язнення отримав житель Дніпра, що воював за «ЛНР»

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Рішенням Лисичанського міського суду бойовик так званої «ЛНР» засуджений то 8-річного позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Дніпрянин приєднався до НЗФ ще у травні 2014 року. Його бойовий шлях розпочався з тренувальної бази в російському місті Бєлгород. Там під керівництвом російських інструкторів він пройшов курс спецпідготовки, після чого був направлений у 2 армійський корпус самопроголошеної «ЛНР».

Протягом майже 5 років він брав участь у бойових діях на території Луганської та Донецької областей. Зокрема, воював під Зоринськом, Перевальськом, Сентянівкою, Дебальцевим. У складі свого підрозділу був причетний до обстрілів позицій ЗСУ на Бахмутці, проти Жолобка та Сокольників. Був затриманий українськими військовими спільно з контррозвідниками у березні 2019 року.

Екс-бойовик співпрацював зі слідством та надав численні свідчення про злочинну діяльність учасників НЗФ: вбивства, тортури, розбійні напади, грабежі й мародерство.

Суд міста Лисичанськ Луганської області визнав бойовика винним в участі у діяльності терористичної організації (ч.1 ст.258-3 КК України) та засудив до 8 років ув’язнення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі