понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
70 млн доларів: Франція готова інвестувати у водопостачання Луганської області

Економіка

70 млн доларів: Франція готова інвестувати у водопостачання Луганської області

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Франція готова інвестувати 70 млн доларів у Попаснянський район Луганської області після реалізації проєкту з водопостачання в Маріуполі Донецькій області. У планах міжнародних організацій є й регіони по обидві сторони лінії розмежування.

Про це в ефірі ТК «Дім» розповів речник української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) Олексій Арестович, передає «УНН».

«Посол Франції заявив, що вони готові інвестувати 70 млн доларів у Попаснянський район Луганської області для зміни системи водопостачання. Такі дискусії постійно ведуться навколо нашої делегації в ТКГ. Є країни і міжнародні організації, які хочуть інвестувати в окремі райони Луганської та Донецької області України як по цей бік лінії розмежування, так і по інший. Тільки потрібно створити умови», — сказав він.

Арестович прокоментував слова американського генерала Бена Ходжеса щодо конфлікту на Донбасі, зазначивши, що експерт пропонує почати рухатися в бік реінтеграції із залучення іноземних інвестицій і паралельно рухатися з військової точки зору.

«Ці дві клавіші, Ходжес вважає, дозволять підняти увагу до України на ще більший рівень в ЄС і НАТО, і показати, що ми серйозний гравець, який робить сильні кроки, для того, щоб рухатися з ЄС і НАТО одночасно в рішенні цілого ланцюга регіональних конфліктів», — резюмував Арестович.

Нагадаємо. Раніше посол Франції Етьєн де Понсен повідомив, що за останні 2 роки загальна вартість всіх економічних програм співпраці між Україною та Францією становить 800 млн євро.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі