середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
7 вересня Україна відзначає День воєнної розвідки

Суспільство

7 вересня Україна відзначає День воєнної розвідки

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні в Україні відзначають День воєнної розвідки, яка посідає важливе місце в системі національної безпеки України. 13 років українські воєнні розвідники відзначають своє професійне свято саме у цей день – 7 вересня, проте створена вона була набагато раніше.

1 червня 2007 року в Україні було започатковано День воєнної розвідки.

Згідно з указом Міністерства оборони України, святкування Дня воєнної розвідки щороку відбувається 7 вересня. Саме у сьомий день осені у 1992 році було підписано указ президента України про створення розвідувального органу при Міністерстві оборони України.

Сьогодні, 7 вересня 2020 року українських воєнних розвідників привітав командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

«Шановні воїни-розвідники, бойові побратими! Я, як Командувач об’єднаних сил висловлю велику подяку особовому складу воєнної розвідки. Пишаюся тим, що разом із вами ми сьомий рік стримуємо агресію ворога. На полі бою ви залишаєтеся завжди непомітними, а результати вашої роботи це збережені життя наших воїнів. Від вашої своєчасної і точної інформації залежить правильність найважливіших рішень. У цей святковий день бажаю вам, дорогі побратими, міцного здоров’я, нових успіхів та професійних перемог, незламності сили, духу й витримки. Переконаний, що ви і надалі будете зразком у виконанні службового обовʼязку, прикладом високої професійної майстерності, порядності та патріотизму. Слава воїнам розвідникам!», — йдеться у поздоровленні Кравченка.

Ми приєднуємось до всіх привітань і хочемо побажати витримки не тільки на професійному полі, а й у сучасних реаліях самої держави, суспільства та інформаційних битвах.

У вас є все: сила, мужність, наснага, витримка, упевненість та віра в перемогу. Нехай будь-які негаразди проходять повз вас і не зачіпають. Нехай кожного з вас охороняє Янгол-Охоронець!

Слава Україні! Героям Слава!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі