четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
66 пунктів пропуску мали бути відкриті тиждень тому, але уряд не оприлюднив власне рішення

Політика

66 пунктів пропуску мали бути відкриті тиждень тому, але уряд не оприлюднив власне рішення

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державна прикордонна служба поінформувала країни ЄС і Молдову про плани відкрити 66 пунктів пропуску, але наразі вони закриті, оскільки рішення уряду ще не оприлюднене.

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі «Українській правді».  

За його словами, ще 20 травня було внесено пропозицію щодо відкриття пунктів і уряд підтримав рішення, однак досі не опублікував.

«20 травня міністр внутрішніх справ вніс пропозицію щодо відкриття ще 66 пунктів пропуску на кордоні, уряд це рішення підтримав, однак на даний момент воно не опубліковано. Прикордонники готові до виконання завдань на всіх цих напрямках, це відбудеться, як тільки рішення буде оприлюднено», – повідомив він.

Він також додав, що прикордонна служба своєчасно поінформувала всі суміжні сторони. І наразі відомо про позицію молдовської та угорської сторони щодо відновлення роботи.

«Зі свого боку в найкоротший термін після прийняття рішення ми поінформували всі суміжні сторони: країни ЄС і Молдову. На даний момент більш чітко відомо про позицію молдовської та угорської сторони, що вони готові на певні кроки щодо відновлення роботи своїх пунктів пропуску. Повноцінно всі визначені 66 напрямків зможуть функціонувати тільки тоді, коли суміжні сторони відкриють пункти пропуску зі свого боку», – сказав він.

Речник ДПСУ також додав, що на даний час залишається та кількість пунктів пропуску, яка діяла й раніше. Тобто, громадяни можуть перетнути кордон у 19 автомобільних ПП і пішки через перехід «Шегині». Працює також аеропорт «Бориспіль», який продовжує приймати евакуаційні рейси.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі