четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
62 країни закликали до розслідування ситуації з коронавірусом, а Китай осудив Австралію

62 країни закликали до розслідування ситуації з коронавірусом, а Китай осудив Австралію

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

62 країни закликали до ретельного розслідування джерела походження та масового поширення коронавируса. Не підтримали ідею на даний час Китай і США.

Про це повідомляє 17 травня австралійська медіакорпорація ABC.  

62 країни, включаючи Південну Африку, Велику Британію, Індонезію, Японію, Південну Корею, Туреччину, підтримали цю пропозицію напередодні Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, яка відкривається в понеділок

Так, міністр закордонних справ Австралії Меріс Пейн заявила, що прихильники цієї ініціативи хочуть «допомогти світу витягти уроки, необхідні для захисту здоров’я».

Прессекретар із закордонних зв’язків Ради ЄС Вірджинія Бату-Хенрікссон зазначила, що Євросоюз має намір домогтися консенсусу.

«Нам потрібна підтримка всіх основних гравців, і Китай – один з них», – заявила вона.

Не підтримали ідею розслідування поки що Китай і США.

Більш того, сама ініціатива розслідування викликала шалений осуд з боку Пекіна. Китай звинуватив Австралію, яка першою озвучила цю ідею, в політичній атаці на Китай. При цьому, в реченні, яке зараз обговорюється, не згадується ні Китай, ні місто Ухань.

Американські дипломати, в свою чергу, наполягають на більш жорсткому формулюванні, яке б закликало до розслідування походження вірусу, починаючи саме з Китаю. Президент США Дональд Трамп і держсекретар Майк Помпео раніше неодноразово звинувачували Китай в приховуванні інформації про вірус, що, на їхню думку, стало однією з причин пандемії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі