неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
6 тисяч правоохоронців патрулюватимуть вулиці Києва на День захисника

Новини , Суспільство

6 тисяч правоохоронців патрулюватимуть вулиці Києва на День захисника

views99

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На День захисника України 6 000 правоохоронців будуть забезпечувати громадський порядок у столиці. Це співробітники Національної поліції та Національної гвардії. Таких сил має вистачити для забезпечення порядку як вулицями міста, так і зокрема на запланованих акціях. Як повідомляє начальник поліції Києва Андрій Крищенко, їх зареєстровано п’ять.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації створено Ситуативний штаб, який працюватиме цілодобово. В Києві та по всій країні правоохоронці нестимуть службу у посиленому режимі. За офіційними повідомленнями, всього у цей день заплановано понад 300 різних заходів. Голова Нацполіції Ігор Клименко запевнив, що це свято має пройти без провокацій, адже особовий склад ретельно підготовлено та проінструктовано.

Більш детально про готовність правоохоронців розповів командувач Нацгвардії Микола Балан. На вулиці вийдуть патрулі різної спрямованості: групи фіксації протиправних дій, моніторингу та психологічної підтримки. Будуть залучені додаткові медико-санітарні сили: 11 автомобілів та 30 мобільних санітарних приміщень. Проведено злагодження сил та засобів з поліцією, розроблено план спільних дій з ДСНС на випадок виникнення пожеж. Микола Балан закликав громадян звертатися до співробітників Нацгвардії, якщо виникне надзвичайна ситуація.

До роботи в посиленому режимі підготувалася і служба ДСНС. Як повідомив заступник голови Олег Мельчуцький, всі підрозділи готові до виконання завдань любої складності, чергуватимуть не тільки пожежні розрахунки, а й хімічна лабораторія та піротехнічний розрахунок. Додатково залучено медичний гелікоптер, який чергуватиме в аеропорту.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі