неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
6 травня в Україні відзначають День піхоти

Мартирос Григорян


Суспільство

6 травня в Україні відзначають День піхоти

views368

06.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 6 травня, в Україні відзначається День піхоти. Це професійне свято всіх військовослужбовців, що проходять службу в Сухопутних військах Збройних сил України, а також людей, які служили там раніше.

 

Щодня українські воїни-піхотинці беруть на себе головний удар російських окупаційних військ, стримуючи агресію на Донбасі. За усіх часів саме на піхоту під час воєнних дій покладались найбільші навантаження, а на плечі піхотинців лягав найважчий тягар з ведення бою та військового побуту. Слід зазначити, що саме піхотинці завжди зазнають найбільших втрат.

 

День 6 травня був обраний невипадково. Саме 6 травня у 1648 році козаки перемогли в битві біля Жовтих Вод, яка вважається першою переможною битвою національної визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького.

 

Крім того, 6 травня відзначають християнське свято – День Святого Великомученика Юрія Переможця, що вважається одним з покровителів українського війська.

 

Нагадаємо, що вперше День піхоти почали відзначати після указу президента України від 19 квітня 2019 року (цьогоріч втретє) з «метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій».

 

Редакція «Патріот Донбасу» приєднується до всіх теплих побажань та висловлює всім українським воїнам-піхотинцям глибоку шану та вдячність за бойовий героїзм в ім'я України. Нехай береже вас Бог. Повертайтеся додому живими й здоровими. Живіть довго – даруйте нам честь і радість спілкування!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі