вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
5G з’явиться в Україні: уряд затвердив план заходів щодо впровадження зв’язку п’ятого покоління

Технології

5G з’явиться в Україні: уряд затвердив план заходів щодо впровадження зв’язку п’ятого покоління

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо впровадження в країні системи мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G).

Відповідне рішення уряд прийняв під час засідання 11 листопада.

У пояснювальній записці до розпорядження вказано, що план встановлює перелік необхідних заходів для забезпечення впровадження системи 5G та забезпечує їхнє проведення.

Результатом виконання цього плану має стати надання права на користування радіочастотним ресурсом України з використанням радіотехнологій системи 5G шляхом проведення тендеру, який виконає всі умови і запропонує найвищу ціну за відповідну смугу радіочастот.

Системи зв’язку 5G значно розширюють обмежений функціонал сервісів мереж рухомого (мобільного) зв’язку попередніх поколінь.

Основні функціональні особливості мереж 5G – це вдосконалений мобільний широкосмуговий доступ до інтернету, а також надійні комунікації з низькою затримкою та масивні міжмашинні комунікації, на основі яких будується все різноманіття послуг і можливостей мереж 5G.

До таких можливостей належать:

  • значна висока швидкість передачі даних,
  • об’ємне відео та відео надвисокої чіткості,
  • промислова автоматизація,
  • зв’язок при надзвичайних ситуаціях тощо.

Нагадаємо. Міністерство цифрової трансформації повідомляло про перешкоджання місцевої влади у деяких регіонах роботі базових станцій мобільного зв’язку. Вони посилались на фіктивну шкоду 5G.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі