середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
500 офіцерів запасу призовуть до армії у червні-липні 2020 року

Суспільство

500 офіцерів запасу призовуть до армії у червні-липні 2020 року

views113

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У червні-липні 2020 року до армії призовуть 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які не проходили військову службу. Наказ підписав Міністр оборони Андрій Таран.

Про це повідомило Головне управління персоналу Генштабу ЗСУ у Фейсбук.  

Міністр оборони Андрій Таран підписав наказ, згідно з яким у червні-липні до армії призовуть 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які не проходили військову службу.

У повідомленні йдеться, що відповідно до наказу від 19 травня 2020 року № 157 «Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в червні-липні 2020 року», за 16 військово-обліковими спеціальностями підлягатимуть призову 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та не проходили військову службу.

«Офіцерів буде призначено на посади слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти для проходження обов’язкової підготовки протягом трьох місяців», – йдеться у повідомленні.

Мета призову – набуття офіцерами практичних навичок для збройного захисту України, накопичення військово-навчального ресурсу в запасі після їх звільнення, підвищення рівня укомплектованості ЗСУ офіцерським складом.

З 2 липня 2020 року почнеться підготовка призваних офіцерів на курсах з перепідготовки та підвищення кваліфікації. Після завершення передбачається призначення офіцерів на посади до військових частин Збройних сил України.

У Генштабі запевнили, що залучати до участі в операції Об’єднаних сил призваних офіцерів не будуть. Однак вони можуть за бажанням у добровільному порядку служити в районі ООС після укладання контракту про проходження військової служби.

Крім того, на призваних офіцерів буде поширюватися весь пакет соціальних пільг і гарантій військовослужбовців за контрактом. Також за ними зберігаються місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі