понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
50 шахтарів в окупованому Зоринську 5 днів не піднімаються на поверхню – дружини волають про допомогу (відео)

Події

50 шахтарів в окупованому Зоринську 5 днів не піднімаються на поверхню – дружини волають про допомогу (відео)

views131

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Зоринську (окупована частина Луганської області) кілька десятків співробітників шахти «Никанор-Новая» з 27 квітня відмовляються підніматися на поверхню. Дружини шахтарів зібралися на шахті та записали відео, де закликають всіх небайдужих приєднатися до протесту проти свавілля влади.

Працюючу шахту окупанти вирішили повністю ліквідувати – вона потрапила в широко розрекламовану програму так званого «реформування вугільної промисловості «Республіки».

Наразі кількість страйкуючих перевищує 50 осіб. Воду та їжу страйкуючим приносять їхні родичі. Припиняти страйк шахтарі не збираються і чекають рішення окупаційної «влади».

Варто зазначити, що кілька днів тому на шахту особисто приїздив один з ватажків «ЛНР» Сергій Козлов. Він спробував про щось поговорити, але під час розмови «люди були на межі». Представник окупантів намагався розповісти про те, що шахта не є рентабельною, тому її планують ліквідувати. Щодо працюючих шахтарів, то когось з них можуть перевести на якісь інші шахти (не пояснив на які), а інших відправити на пенсію. І про заборгованості перед шахтарями Сергій Козлов не сказав нічого конкретного – мовляв, «комісія відпрацює по кожній людині».

У цьому контексті варто нагадати й те, що трохи раніше саме шахту «Никанор-Новая» ніхто не називав нерентабельною і «влада» наголошувала, що закривати її не будуть.

Відзначимо, що в «офіційних» ЗМІ «ЛНР» ситуація зі страйком на шахті «Никанор-Новая» повністю замовчується: жодної інформації немає ні по телебаченню, ні в мережі інтернет.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі