четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
50 млн на будівництво – окупаційна влада хвалиться блокпостом «Оленівки»

Новини , Новини окупації

50 млн на будівництво – окупаційна влада хвалиться блокпостом «Оленівки»

views127

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 27 серпня 2019 року, почав функціонувати блокпост «Оленівка», який був зачинений на період ремонту. Про повідомляють інформаційні джерела з непідконтрольних українській владі територій так званої «ДНР».

Зазначається, що наразі блокпост працює у тестовому режимі, а до повноцінної роботи пункт пропуску стане після того, як бойовики укомплектують штат працівників. Саме тоді, за словами окупантів, буде підвищено пропускну можливість блокпосту.

Бойовики не втратили можливості похвалитися ремонтом – у новій будівлі встановлено оновлені туалети, медпункт, а також була облаштована прилегла територія.

За попередньою інформацією, вартість такого ремонту обійшлася окупантам у 50 мільйонів російських рублів (майже 19 мільйонів гривень).

Варто нагадати, що на окупованих блокпостах бойовики організували своєрідний бізнес, збираючи «мита» з проїжджаючих автівок. За словами деяких користувачів соцмереж, вартість проїзду через пропускний пункт без черги складає 1000 російських рублів (380 гривень). Також громадяни додають, що терористи створюють черги власноруч, а створений «бізнес» прикриває митна служба ДНР.

Як ми писали раніше, це лише один з декількох блокопстів, які планується побудувати на лінії розмежування зі сторони бойовиків. Чималі гроші йдуть на споруди, а отже, можна зробити висновок: вони хочуть заморозити конфлікт…

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі