п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Близько 400 юнаків на Донеччині призовуть до армії

Суспільство

Близько 400 юнаків на Донеччині призовуть до армії

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час осінньої призовної кампанії у Донецькій області до війська планують призвати близько 400 юнаків. Майже половина з них самі прийшли до військкомату із заявою про бажання служити. І пояснили своє бажання дуже просто: «Можливо, все це дасть старт у кар’єрі військового. У нашому місті їх шанують і поважають».

Про це повідомляє «Армія.Інформ».

Представники Донецького облвійськкомату розповіли, що наразі державне замовлення щодо призову на строкову службу виконано вже на третину. І майже половина з тих, хто буде служити самі виявили таке бажання.

«Цього року хлопців призивають до Десантно-штурмових військ – 80 осіб учора відправилися в Житомир. А ще в морську піхоту, Сухопутні війська, Президентський полк і Державну прикордонну службу. Близько 40 відсотків призовників – це 18–19-річні хлопці, які добровільно прийшли до військкомату із заявою про бажання служити».

На обласному збірному пункті вчора, 8 жовтня, відбулись урочистості з нагоди відправки призовників до ДШВ.

«Ми вирішили створити хлопцям святковий настрій, показати, що армія – це не тільки суворі будні. На захід прибуло керівництво облвійськкомату, військовий капелан, гості з Маріупольської міськдержадміністрації, які побажали юнакам стати справжніми чоловіками і захисниками України. Наприкінці військовий капелан отець Андрій провів молебень за мир в Україні і за те, щоб Бог надав кожному юнакові янгола-охоронця», – говорить заступник обласного комісара – начальник відділу комплектування підполковник Андрій Глущенко.

Кореспондентка інформагентства поспілкувалася з деякими призовниками, щоб дізнатися про мотиваційні чинники служби.

19-річний покровчанин Олексій розповідає, що повістка прийшла на місце його роботи. За кілька днів він прибув до військкомату.

Близько 400 юнаків на Донеччині призовуть до армії

«Хочу розвиватися як особистість. В армії я здобуду нові знання і навички, адже там постійно вдосконалюється озброєння. Коли ще це робити, як не зараз? У шахті під землею на посаді підземного електрика нічому новому не навчишся. Крім того, ДШВ, куди я потрапив, – це чудова фізична підготовка, постійні навантаження, стрибки з парашутом, майстерне володіння зброєю. Можливо, все це дасть старт у кар’єрі військового. Чому б і ні. Нині військовослужбовці – це еліта нашої країни! Їх у нашому місті шанують і поважають».

А 18-річний Денис з Костянтинівки добровільно прийшов до військкомату, адже вважає, що робота баристою у кав’ярні не відповідає вимогам, які перед собою ставить справжній чоловік.

Близько 400 юнаків на Донеччині призовуть до армії

До армійських навчальних центрів хлопці відправилися сьогодні вночі. Спочатку вони пройдуть там спеціальну підготовку, а потім їх розподілять у військові частини.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі