понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
4 млн євро виділяє Німеччина Червоному Хресту в Україні

Новини

4 млн євро виділяє Німеччина Червоному Хресту в Україні

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Німеччина збільшує фінансову гуманітарну підтримку та виділить ще 4 млн євро на гуманітарну діяльність Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ ФРН.  

Загалом Німеччина спрямує 12,3 млн євро на гуманітарну діяльність МКЧХ в Україні у період з 2019 до 2021 року. Ця сума – 4 млн євро – буде надана на додаток до обіцяних раніше 2 млн євро. Також передбачено, що в 2021 році буде виділено ще 2 млн євро.

«Федеральний уряд збільшує фінансову підтримку гуманітарних заходів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні: у 2020 році додатково 4 млн євро», – йдеться у повідомленні.

Німеччина підтримує низку гуманітарних заходів та проєктів допомоги в рамках Програми «Діяльність МКЧК зі сприяння, захисту, запобігання та співробітництва в Україні в 2019 – 2021 роки».

«Увага зосереджена на сході України, де заходи стали значним внеском у подолання наслідків триваючого конфлікту. Вони приносять користь людям, постраждалим від конфлікту з обох боків лінії зіткнення в Донецькій і Луганській областях. Серед отримувачів цієї допомоги багато внутрішньо переміщених осіб і сімей в містах і громадах, які приймали біженців», – наголошує МЗС ФРН.

Одним з напрямків роботи в Україні німецький уряд називає також забезпечення населення чистою питною водою.

Діяльність включає ще медичну допомогу, закупівлю медикаментів, обладнання для лікарень та інших закладів охорони здоров’я, навчання з надання першої допомоги, навчання медичного персоналу, профілактичні заходи, а також забезпечення продуктами харчування та гігієни.

Крім того, наголошується, що за допомоги підтримуваних Німеччиною проєктів МКЧХ здійснюються заходи з пошуку зниклих безвісти, догляду за в’язнями, для возз’єднання родин тощо.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі