вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
4 млн доларів отримає Україна від Норвегії для медичного проєкту

Економіка , За кордоном , Новини

4 млн доларів отримає Україна від Норвегії для медичного проєкту

views64

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Уряд Норвегії прийняв рішення виділити на фінансування проекту співробітництва з Україною в сфері охорони здоров’я близько 4 млн доларів.

Про це повідомило посольство України в Норвегії в четвер, 24 жовтня.

Як зазначив посол України в Норвегії В’ячеслав Яцюк, таке рішення відкриває шлях до створення нового напряму взаємовигідного співробітництва між країнами.

«Особливо важливе значення для України має те, що одна з головних цілей проекту спрямована на поліпшення послуг української медицини в області фізичної і психологічної реабілітації, наданих пораненим українським військовослужбовцям та іншим постраждалим громадянам», – пояснив дипломат.

Проект також передбачає співпрацю в захисті від інфекційних захворювань і профілактиці та лікуванні деяких видів хвороб. Для втілення проекту, який розпочнеться вже в цьому році, будуть притягнуті ряд лікувальних та науково-дослідних установ України та Норвегії.

Витрати, пов’язані з реалізацією проекту, будуть розподілені між Україною і Норвегією.

«Уряд України високо цінує рішення уряду Норвегії виділити на цілі фінансування проекту 37 млн ​​норвезьких крон (близько 4 млн доларів США)», – підкреслив Яцюк.