четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
38 томів за 1402 дні слідства – Нацполіція заявила про закінчення розслідування у справі Шеремета

Події

38 томів за 1402 дні слідства – Нацполіція заявила про закінчення розслідування у справі Шеремета

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Нацполіції заявили про завершення розслідування вбивства Павла Шеремета: зібрано «достатньо доказів для оголошення підозри у вчиненні умисного вбивства». Копії матеріалів досудового розслідування підготовлено усім підозрюваним і їх захисникам.

Про це повідомляється на сторінці Нацполіції в Фейсбуці.  

Розслідування вбивства Павла Шеремета: копії матеріалів досудового розслідування підготовлено усім підозрюваним і їх захисникам

Розслідування вбивства Павла Шеремета: копії матеріалів досудового розслідування підготовлено усім підозрюваним і їх захисникам – Нацполіція38 томів матеріалів досудового розслідування щодо підозрюваних Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь виділені в окреме провадження та відкриті для ознайомлення. Досудове розслідування за фактом умисного вбивства Павла Шеремета тривало 1402 дні. Матеріали провадження налічують понад дві сотні томів: 38 томів – стосовно трьох підозрюваних, більше 200 – щодо встановлення інших фігурантів, організаторів та замовників цього злочину.Аби встановити виконавців та організаторів, проведено ряд слідчих і розшукових дій. Зокрема опрацьовано майже 20 тисяч годин відеозаписів (а це записи від п’яти днів до двох місяців фіксації), допитано понад 3000 осіб, опрацьовано майже 44 тисячі абонентських номерів, 15 тисяч ІМЕІ та 400 моніторингів (при цьому в кожному моніторингу – від 4 000 до 200 000 з’єднань абонентів). Окрім того, проведено, відповідно до рішень судів, 180 окремих слідчих (розшукових) дій, призначено 106 комплексних експертиз.У результаті у ході досудового розслідування зібрано достатньо доказів для оголошення підозри у вчиненні умисного вбивства Павла Шеремета та обрання запобіжних заходів Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугарь. Процесуальний керівник у кримінальному провадженні виділив матеріали досудового розслідування стосовно підозрюваних в окреме провадження. А відтак, відповідно до ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України, прийнято рішення про відкриття матеріалів іншій стороні.На цей час підготовлено копії усіх матеріалів досудового розслідування підозрюваним і їх захисникам у кримінальному провадженні. Адвокати можуть ознайомитися із ними в робочі дні як у Головному слідчому управлінні Національної поліції України за адресою: м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10, так і спільно з підозрюваними в ізоляторі тимчасового тримання Головного управління Національної поліції у місті Києві за адресою: місто Київ, провулок Косогірний, 7.Управління комунікації Національної поліції України#поліція #новини Оксана Блищик Коваль Евгений УНН – Українські Національні Новини РБК-Украина Цензор.НЕТ УКРІНФОРМ Радіо Свобода ТСН Телеканал "Прямий" 24 Канал Інтерфакс-Україна.Рідною мовою

Опубліковано Національна поліція України Понеділок, 1 червня 2020 р.

Вказується, що «досудове розслідування за фактом умисного вбивства Павла Шеремета тривало 1402 дні».

«38 томів матеріалів досудового розслідування щодо підозрюваних Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь виділені в окреме провадження та відкриті для ознайомлення. Досудове розслідування за фактом умисного вбивства Павла Шеремета тривало 1402 дні. Матеріали провадження налічують понад дві сотні томів: 38 томів – стосовно трьох підозрюваних, більше 200 – щодо встановлення інших фігурантів, організаторів та замовників цього злочину», – йдеться в повідомленні.

Крім того, говориться про кількість слідчих і розшукових дій, серед яких називають відеозаписи, допити, експертизи…

«Аби встановити виконавців та організаторів, проведено ряд слідчих і розшукових дій. Зокрема опрацьовано майже 20 тисяч годин відеозаписів (а це записи від п’яти днів до двох місяців фіксації), допитано понад 3000 осіб, опрацьовано майже 44 тисячі абонентських номерів, 15 тисяч ІМЕІ та 400 моніторингів (при цьому в кожному моніторингу – від 4 000 до 200 000 з’єднань абонентів). Окрім того, проведено, відповідно до рішень судів, 180 окремих слідчих (розшукових) дій, призначено 106 комплексних експертиз», – йдеться в повідомленні.

В Нацполіції заявили, що доказів достатньо для оголошення підозри всім фігурантам справи.

«У результаті у ході досудового розслідування зібрано достатньо доказів для оголошення підозри у вчиненні умисного вбивства Павла Шеремета та обрання запобіжних заходів Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугарь», – йдеться в повідомленні.

За результатами процесуальний керівник у кримінальному провадженні виділив матеріали досудового розслідування стосовно підозрюваних в окреме провадження, тож прийнято рішення про відкриття матеріалів іншій стороні.

Наголошується, що вже підготовлено копії усіх матеріалів досудового розслідування підозрюваним і їхнім захисникам у кримінальному провадженні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі