п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
30-метровий прапор України на підтримку захисників Маріуполя розгорнули перед Бундестагом

Андрій Кущенко


За кордоном , Суспільство

30-метровий прапор України на підтримку захисників Маріуполя розгорнули перед Бундестагом

views180

15.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Велетенський 30-метровий прапор України розгорнули у суботу перед німецьким Бундестагом на підтримку захисників Маріуполя з «Азовсталі».

Акцію, у якій взяли участь кількасот людей, влаштували українські активісти Берліна, передає Укрінформ.

«Ми розгорнули його знову, цього разу так, щоб про це дізнався весь Берлін та вся Німеччина. Прапор свободи. Прапор перемоги. Прапор України», - написав у Фейсбуці один з ініціаторів акції Олександр Снідалов.

Він розповів, що цей прапор подолав тисячі кілометрів з Австралії, де він був створений на підтримку України, до Берліна. На полотнищі написано гасло солідарності «They Are Us», а також безліч побажань перемоги та миру, якими жителі Австралії хотіли продемонструвати своє єднання з українцями.

«Сьогодні «They Are Us» набуло нового сенсу - це єднання усього світу з захисниками «Азовсталі», які героїчно боронять Україну в Маріуполі. Наша демонстрація сьогодні була присвячена саме їм і проходила під гаслом «Save Mariupol»!, - заявив Снідалов.

Після Берліна прапор поїде далі, до Варшави, після чого іншими країнами Європи, розповідаючи історію незламних захисників України.