понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
27 суддів-зрадників Криму фігурують у «справі 26 лютого»

Політика

27 суддів-зрадників Криму фігурують у «справі 26 лютого»

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

27 кримських суддів, які зрадили Україну та та працюють на окупаційну владу, є фігурантами у так званій «справі 26 лютого» .

Про це повідомив керівник прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Ігор Поночовний. у програмі «На самом деле: Крым» на телеканалі «Дом», передає «Укрінформ».

«Кримські судді, за якими українська прокуратура направила до суду обвинувальні висновки, – це конвеєр із одних і тих самих персонажів, більшість з яких постійно беруть участь у політиці переслідування кримчан. Ці люди проходять далеко не по одній кримінальній справі», – повідомив Поночовний.

Керівник прокуратури зазначив, що тільки у “справі 26 лютого” проходять 27 обвинувачених і підозрюваних так званих «суддів», які зрадили Україну та співпрацюють з окупаційною владою в Криму.

Також він наголосив,що більшість інкримінованих злочинів не мають терміну давності.

26 лютого 2014 року перед будівлею Верховної Ради АРК пройшли багатотисячні мітинги прихильників і противників територіальної цілісності України. З настанням окупації російська влада розпочала процес над патріотами України внаслідок якого були затримані заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, а також кримські татари Алі Асанов, Мустафа Дегерменджі, Ескендер Кантеміров, Талят Юнусов, Ескендер Емірвалієв, Арсен Юнусов і Ескендер Небієв.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі