четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
23 лютого кількість обстрілів на Донбасі збільшилася до 20: є загиблий і поранені

Російська агресія , ООС

23 лютого кількість обстрілів на Донбасі збільшилася до 20: є загиблий і поранені

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Минулої доби, 23 лютого, на Донбасі спостерігалася посилена вогнева активність збройних формувань РФ. Було зафіксовано 20 ворожих обстрілів, внаслідок чого один з українських захисників загинув, ще 2 воїнів отримали поранення.

Про це інформує пресцентр ООС у ранковому зведенні.

Поблизу Зайцевого російські окупанти гатили по позиціях Об’єднаних сил із заборонених до розміщення поблизу лінії зіткнення 82-мм мінометів і гранатометів.

“Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець загинув, ще один – отримав поранення”, – повідомляє штаб ООС.

Неподалік Красногорівки ворог відкривав вогонь зі 120-мм і станкових протитанкових гранатометів. Поруч з населеним пунктом Піски окупанти обстрілювали наших захисників з великокаліберних кулеметів, стрілецької та снайперської зброї.

“Внаслідок обстрілу отримав вогнепальне поранення один український захисник”, – йдеться у повідомленні.

Під ворожий вогонь також потрапили українські захисники на позиціях поблизу Шумів, Причепилівки, Катеринівки, Авдіївки, Луганського, Золотого-4, Миронівського, Гнутового, Павлополя та Новоселівки Другої. На цих ділянках збройні формування російського агресора застосували гранатомети, кулемети та стрілецьку зброю.

“На обстріли противника українські воїни давали адекватну відповідь”, – звітує командування ООС.

У повідомленні також наголошується, що інформація про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК була доведена до представників ОБСЄ.

На ранок 24 лютого в районі проведення ООС встановилася тиша. Об’єднані сили тримають ситуацію під контролем.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі